Izvajanje programa "Priprava na porod in starševstvo" (Šola za starše) preko spleta

V skladu z novimi navodili NIJZ na področju izvajanja preventivnih programov v času ukrepov za preprečevanje in obvladovanje bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19), vas obveščamo, da bomo v Zdravstvenem domu RAVNE v mesecu septembru 2020 ponovno vzpostavili izvajanje programa "Priprava na porod in starševstvo"  (Šola za starše).

Način izvedbe bomo določili glede na takratno obstoječe epidemiološko stanje. V primeru neugodnih razmer bomo vsem nosečnicam omogočili vključitev v program "na daljavo" ali  v živo od doma, preko ON-LINE spletne aplikacije ZOOM. Potrebna bo vaša predhodna prijava na E-naslove izvajalk posameznih srečanj, ki jih bomo za vas objavili še pred mesecem septembrom na tej spletni strani. Ob prijavi vam bomo posredovali ustrezna navodila za povezavo do naših ON-LINE predavanj.

Bodoče mamice se lahko s številnimi vsebinami priprave na porod na starševstvo seznanite tudi na spletni strani: https:/zdaj.net

Veselimo se sodelovanja z vami.

Zdravstveni dom RAVNE